O nas

Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma powstała w 2006 r.
Od samego początku naszą domeną jest sprzedaż części oraz podzespołów rowerowych poprzez sklep internetowy i serwisy aukcyjne.
W 2007 r. został otwarty sklep stacjonarny wraz z wypożyczalnią rowerów a asortyment poszerzono o sprzedaż rowerów różnych marek. Kilkuletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć rzeszę zadowolonych klientów, którzy są z nami do dzisiaj.
Współpracujemy z większością dystrybutorów sprzętu rowerowego w Polsce, co pozwala nam na fachową i rzetelną pomoc przy wyborze części i akcesoriów. Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, spełniamy oczekiwania klientów zaczynających przygodę z rowerami jak i tych, którzy są już profesjonalistami w tej dziedzinie.

Od kilku lat sponsorujemy również rowery dla szkoły i na tucholski bieg Św Huberta.

Równocześnie przy sklepie działa serwis rowerowy, w którym przewinęły się rowery wszystkich typów, od składaka po miejskie, MTB itp.

W 2015 r. lokalizacja sklepu zmienia miejsce z ul. Chojnickiej na ul. Wiejską 13, gdzie w nowym, lepszym, jak i również przestronniejszym lokalu pozwoli nam stworzyć salon rowerowy oferujący szeroki asortyment i zadowolenie klienta.

Nasza oferta na Allegro

Od lat prowadzimy sprzedaż poprzez serwisy aukcyjne. Naszą aktualną ofertę na portalu Allegro mogą sprawdzić Państwo tutaj.

Serwis rowerowy

Rowery Damsz Tuchola

Dzięki bogatemu doświadczeniu i szkoleniom, które przechodzimy jesteśmy w stanie doprowadzić do sprawności każdy rower. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami pozwala nam na dostęp do tych podzespołów, które są nieosiągalne lub trudne do zdobycia dla zwykłego klienta. U nas możecie Państwo zostawić swój rower do naprawy mając pewność, że trafił on w dobre ręce i że dołożymy wszelkich starań, aby usługa spełniała Państwa oczekiwania.

Przed przystąpieniem do prac serwisowych, oceniamy stan techniczny roweru, robimy kosztorys i po konsultacji z klientem przystępujemy do pracy. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość drobnej naprawy u klienta.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  • Centrowanie kół
  • Zaplatanie nowej obręczy
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Wymiany opon, dętek
  • Wymiany linek przerzutki, hamulca
  • Kasacja wszelkich luzów
  • Czyszczenie napędów
  • Wymiana siodła, kierownicy, błotników
  • Montaż bagażników i koszyków

Wypożyczalnia rowerów

Jeżeli ktoś zapragnie zwiedzić i wypróbować przepiękne trasy rowerowe i okolice Borów Tucholskich, a nie posiada własnego roweru, może go wypożyczyć u nas. Do dyspozycji mamy rowery miejskie i MTB (górskie). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci.