Sakwa KUFEREK na bagażnik (duży) 10L

0,10A

Nowy produkt

Duża SAKWA na bagażnik 

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

65,00 zł brutto

Opis

Stan Nowy

Więcej informacji

Służy do przewozu zakupów lub przedmiotów niezbędnych do całodniowych wycieczek. Składa się z czterech komór. Pierwsza komora największa zamykana jest na suwak. Dwie następne komory stanowią kieszenie boczne, umieszczone są symetrycznie po przeciwnych stronach kuferka oraz zamykane są na suwaki. Czwarta komora umieszczona z tyłu jest otwarta i służy do przewozu butelki z napojem w pozycji pionowej. Czwarta komora wyposażona jest w regulację objętości a na jej zewnętrznej stronie wszyty jest element odblaskowy, który ułatwia widoczność roweru po zmroku. na górnej części znajdują się sznurki elastyczne umożliwiające zamocowanie dodatkowego bagażu. Pojemność całkowita kuferka wynosi 10 litrów.

Sakwa - kuferek sprzedawany bez bidonu ze zdjęcia...

używam osobiście - POLECAM

Informacje dla Kupujących

Szanowni Klienci!

Pragniemy poinformować, że w przypadku sprzedawanych przez nas rowerów marki Romet cena dotyczy roweru w opakowaniu kartonowym, który jest złożony w ok. 85%.
Do prawidłowej eksploatacji konieczne jest przeprowadzenie prawidłowego montażu i regulacji, których dokonać mogą Państwo w terminie 7 dni od daty zakupu.

Oferujemy wykonanie takiego montażu i przeglądu w naszym serwisie.

Oprócz tego, odpłatnego przeglądu zerowego dokonać można w autoryzowanych serwisach gwarancyjnych marki Romet na terenie całej Polski 


Niedokonanie takiego przeglądu w terminie 7 dni od daty zakupu grozi utratą uprawnień wynikających z gwarancji.