Kuferek na bagażnik  6 litrów Zobacz większe

Sakwa - kuferek na bagażnik 6 litrów

010

Nowy produkt

Sakwa na bagażnik

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

35,00 zł brutto

Opis

Stan Nowy

Więcej informacji

Składa się z komory głównej zajmującej większość powierzchni kuferka oraz  kieszeni bocznej. Obie zamykane są na suwak ponadto zamek komory głównej jest dodatkowo zabezpieczony przed opadami atmosferycznymi. Spód kuferka posiada paski mocujące umożliwiające jego mocowanie do bagażnika roweru. Oprócz tego kuferek posiada pasek umożliwiający dodatkowe mocowanie do wspornika siodełka. Na kieszeni bocznej wszyty jest element odblaskowy, który ułatwia widoczność roweru po zmroku. Symetrycznie po bokach kuferka znajdują się kieszenie zbudowane z materiału rozciągliwego. W górnej części znajduje się sznurki elastyczne umożliwiające zamocowanie w nim dodatkowego bagażu. Pojemność całkowita kuferka wynosi 6 litrów.

Informacje dla Kupujących

Szanowni Klienci!

Pragniemy poinformować, że w przypadku sprzedawanych przez nas rowerów marki Romet cena dotyczy roweru w opakowaniu kartonowym, który jest złożony w ok. 85%.
Do prawidłowej eksploatacji konieczne jest przeprowadzenie prawidłowego montażu i regulacji, których dokonać mogą Państwo w terminie 7 dni od daty zakupu.

Oferujemy wykonanie takiego montażu i przeglądu w naszym serwisie.

Oprócz tego, odpłatnego przeglądu zerowego dokonać można w autoryzowanych serwisach gwarancyjnych marki Romet na terenie całej Polski 


Niedokonanie takiego przeglądu w terminie 7 dni od daty zakupu grozi utratą uprawnień wynikających z gwarancji.