Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma powstała w 2006 r.
Od samego początku naszą domeną jest sprzedaż części oraz podzespołów rowerowych poprzez sklep internetowy i serwisy aukcyjne.
W 2007 r. został otwarty sklep stacjonarny wraz z wypożyczalnią rowerów a asortyment poszerzono o sprzedaż rowerów różnych marek. Kilkuletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć rzeszę zadowolonych klientów, którzy są z nami do dzisiaj.
Współpracujemy z większością dystrybutorów sprzętu rowerowego w Polsce, co pozwala nam na fachową i rzetelną pomoc przy wyborze części i akcesoriów. Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, spełniamy oczekiwania klientów zaczynających przygodę z rowerami jak i tych, którzy są już profesjonalistami w tej dziedzinie.

Od kilku lat sponsorujemy również rowery dla szkoły i na tucholski bieg Św Huberta.
Równocześnie przy sklepie działa serwis rowerowy, w którym przewinęły się rowery wszystkich typów, od składaka po miejskie, MTB itp.

W 2015 r. lokalizacja sklepu zmienia miejsce z ul. Chojnickiej na ul. Wiejską 13, gdzie w nowym, lepszym, jak i również przestronniejszym lokalu pozwoli nam stworzyć salon rowerowy oferujący szeroki asortyment i zadowolenie klienta.

Nasza oferta na Allegro

Od lat prowadzimy sprzedaż poprzez serwisy aukcyjne. Naszą aktualną ofertę na portalu Allegro mogą sprawdzić Państwo tutaj.

Serwis rowerowy

Dzięki bogatemu doświadczeniu i szkoleniom, które przechodzimy jesteśmy w stanie doprowadzić do sprawności każdy rower. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami pozwala nam na dostęp do tych podzespołów, które są nieosiągalne lub trudne do zdobycia dla zwykłego klienta. U nas możecie Państwo zostawić swój rower do naprawy mając pewność, że trafił on w dobre ręce i że dołożymy wszelkich starań, aby usługa spełniała Państwa oczekiwania.

Przed przystąpieniem do prac serwisowych, oceniamy stan techniczny roweru, robimy kosztorys i po konsultacji z klientem przystępujemy do pracy. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość drobnej naprawy u klienta.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  • Centrowanie kół
  • Zaplatanie nowej obręczy
  • Regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Wymiany opon, dętek
  • Wymiany linek przerzutki, hamulca
  • Kasacja wszelkich luzów
  • Czyszczenie napędów
  • Wymiana siodła, kierownicy, błotników
  • Montaż bagażników i koszyków

Wypożyczalnia rowerów

Jeżeli ktoś zapragnie zwiedzić i wypróbować przepiękne trasy rowerowe i okolice Borów Tucholskich, a nie posiada własnego roweru, może go wypożyczyć u nas. Do dyspozycji mamy rowery miejskie i MTB (górskie). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci.